Zora Kolins

21. června 2012 v 19:23 | Hakky Life |  Příběhy
Jméno: Zora
Příjmení: Kolins (O'neill) (Zullu)
Věk: 28 let
Hodnost: Major
IQ: 150
Stav: Vdaná
Tým: Velitelka SG-16
Rodina:
Otec: Andrew Zullu- O'neill, v armádě, zabit při jaderném výbuchu severní korea
Matka: Šíla Zullu, v armádě, umřela na stres a strach o dceru
Sourozenci: negativní

Zajímavosti: Zora je velice inteligentní dívka s nadáním přes vědu. Její strýc Jack O'neill taky pracuje v projektu SGC. Je to její kmotr. Zamilovala se do Deana Kolise a s tím se i vzala.
Narodila se 10. 3. 1982 v New Yorku. Rodiče se jmenovali andrew Zullu-O'neill a Šíla Zullu. Už od mala se ukazovala jako velice inteligentní dítě a proto začala chodit do školy od 5 let. S výborným prospěchem studovala až do třetí třídy. 12. 12. 1990 ji srazilo auto na přechodu. Byla to chyba řidiče, ale Zora upadla do kómatu. V tom byla až do 15 let kdy se probrala. Potom musela být na léčení kvůli jejímu duševnímu stavu. Ztratila totiž všechny z rodiny. Otec zemřel při jaderném výbuchu a matka při autonehodě.
Po třech měsících Zoru nakonec pustili a ona se dala k armádě. Prvně jenom pomáhala jako zásobovač. Potom pomalu začali chápat, že by se z té holky mohlo něco stát. V 18 letech nastoupila základní výcvik. V 24 letech byla povýšena za dobrou akci v Afganistanu na desátníka. A taky se objevil její kmotr Jack O'neill, který se o Zoře dozvěděl až teď. Vzal si ji na starost. 4 roky byla v Afganistanu kde byla v 28 letech povýšena na majora a převelena do SGC. Zde se dala k SG-16 u kterých nevydržela moc dlouho, protože celý tým pozabíjeli goau'ldi. Dostala tedy posléze svůj vlastní tým, kde se seznámila se svým mužem Deanem Kolinsem. Dean se nechal kvůli ní převelet a založili spolu rodinu.

FOTO:

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama