7. Kapitola - Svatba byla velkolepá

21. června 2012 v 19:15 | Hakky Life |  Příběhy
Hemmond povolil převelení do týmu a řekl, že nám do týdne přivedou nováčka. Nějakého veterána nebo co jsem pochopila.
Byl den před svatbou. Seděla jsem v kantýně a pila kafe. Musela jsem napsat zprávu. S Deanem jsme se dohodli že svatbu uděláme rychle. Týden na to co jsme si vyměnili těla. Samantha se objevila u stolu i s Freizrovou a sedli si. "Budeš se brát tady?" obě si sedli. "Jo …" kývla jsem. "Budeš v uniformě?" zeptala se Freizrová. Koukla jsem se na obě. "Musím ne?" ušklíbla jsem se. Sam se zamyslela. "Ne nemusíš a já ti pomohu … Jack a Daniel šli pomoct Deanovi …" mrkly na mě. "Fakt?" zamrkala jsem. "Ano a mi ti pomůžeme s výběrem šatů …" vytáhli mě na nohy a táhli pryč z SGC.
Ve městě byl jeden jediný obchod se svatebními šaty. Vešli jsme dovnitř. Sam ihned mě přivedla před velké nadýchané šaty. Byly nádherné. "Ne … to si nemohu dovolit …" pousmála jsem se. Sam mě, ale zase natočila na ty šaty. "Svatba je jednou za život Zoro … musíš si to užít!" objala mě. Jenet se na mě koukla. "Hele … to je hezké … zkus si ty šaty …" "Holky to nemohu jsou moc …" protestovala jsem. Neposlouchaly mě. I hned mě táhli do šatny a prodavačka mi podala šaty.
Za chvíli mě holky navlékly do šatů a usmívaly se. Koukla jsem se do zrcadla. "Je to úžasné!" pohladila jsem látku. "Já se budu vdávat …" šeptala jsem tiše. "Ano Zoro a je to krása kéž by i já a Jack …" povzdychla si Sam.
Po zkoušce šatů mě odvlekli do kadeřnictví. "Musíte ji udělat něco velkolepého na hlavě!" řekla Jenet. "Bude se nám vdávat …" obě mě dostali do křesla. "Holky to není dobrá nápad je to až zítra!" Kadeřnice se ale dala do boje s mými vlasy ihned jak jsem dosedla. Kluci asi dělali to samé mému snoubenci. Kadeřnice mi nechala rovné vlasy jen je zkrátila a umyla potom mi do vlasů dostala plno umělých kytek,ale vypadalo to krásně. Potom jsme se vydali na SGC. Tam svatba měla být.
Se Sam a Jenet jsme seděli celou noc v kantýně a probírali jsme jaké to asi bude až budeme manželé. Já byla malinko vyvedená z míry takto jsem si totiž svatbu nepředstavovala. Ani jsme nevěděli kdy pojedeme na svatební cestu a jestli vůbec. Oba jsme měli moc práce. Ráno jsem byla nervózní. Svatba se měla odehrávat u StarGate. Seděla jsem v šatech na posteli a koukala se do zrcadla. "Zoro!" Sam se přivalila jako vánice. "Pojď už …" táhla mě pryč. Táhla mě k bráně. Moje svatba je tu.
Stál u brány. Já se držela Jacka za ruku a pomalu šla k bráně. Cítila jsem jak nám to Jack přeje. Koukla jsem se na Deana. Neměl uniformu jako já. Chtěli jsme totiž normální svatbu. Svatbu, která stojí za to.
U brány stál Hemmond a sledoval nás. Usmíval se. Mohl nás oddat jako generál mohl. "Vítejte milí hosté na svatbě, která se koná zde … na základně SGC …" odkašlal si. "Sešli jsme se zde abychom spojili dva v manželský pár" otočil se na Deana. "Ptám se tedy vás Majore Deane Kolinsi zda si berete zde přítomnou Zoru O'neill a budete ji mít v úctě a lásce dokud vás smrt nerozdělí?" Dean se usmál a koukl se na mě. "Ano to slibuji!" Hemmond se koukl na mě. "Ptám se i vás Majore Zoro O'neill zda si berete zde přítomného Deana Kolise a budete ho mít v úctě a lásce dokud vás smrt nerozdělí?"
Koukla jsem se na Deana a přikývla. "Ano … to slibuji …" zašeptala jsem a pousmála se.
"Pak vás tedy prohlašuji za muže a ženu!"
Otočila jsem se na Deana. Dal pryč závoj. Usmála jsem se na něho a políbili jsme se.
Po obřadu jsme se spíš potloukali spolu po podlažích a nechali vojáky ať se baví. "Máš hezké šaty …" usmál se Dean. "Díky … pomáhala mi je vybírat Sam a Jenet …" opřela jsem se o zeď a dala vlasy za uši. "Takže jsme manželé co?" usmála jsem se. "Jo … bylo to docela rychlé … taky si měla v břiše to mravenčení?" zeptal se mě tiše Dean.
"Ano … cítila jsem to …" přikývla jsem. "To byla jen nervozita Deane …" podotkla jsem a otočila se směrem k výtahu.
Vystoupil Jack. "Tady jste proč nejste dole?" koukla jsem se na Jacka. "No nechceme tam být chceme totiž být spolu … víš Jacku …" oči mi sklouzli na frčky. "Kdy si mi chtěl říct, že jsi generál ?" zeptala jsem se malinko uraženě.
"Po svatbě … je to čerstvé Zoro … Celá SG-1 se mění …" řekl O'neill. "Dojde nový velitel … změní se tým …" podotkl. "Já odejdu …" řekl nejistě.
"Cože?!" koukla jsem se na O'neilla. "Bez tebe tu bude nuda!" Dean mě obejmul kolem ramen. "Zlato ty si stejně vtipná jako pluko … tedy generál …" usmál se na Jacka. "Gratuluji pane!" usmál se na něho.
"Jo … pane … nejsem si jistej zda to zvládnu být generál!" usmál se. "Budeš nejlepší!" povzbudila jsem ho. "Neznám nikoho lepšího …" pak jsme se spolu vydali dolů k bráně. Jak dlouho to vydrží? Oba jsme velitelé týmu co když se nám něco stane? Mojí myslí se zmítali pochybnosti a strach.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama