4.kapitola - SG-16 - Opustil mě …

21. června 2012 v 19:05 | Hakky Life |  Příběhy
"Zoro …" doběhl mě Daniel. "Slyšel jsem co se ti stalo … jak si to myslela s tou hlavou?" držel složku se zprávou o naší misi. "Mám dobrou hlavu … víš … nevím na co ale mám …" opřela jsem se o stěnu. "Antický archív mi zatím nic nedělá …" usmála jsem se na Daniela. "Ty bys byla teď důležitá na Atlantis …" zavrtěla jsem hlavou. "Nechci …" usmála jsem se. "Takže … SG-16" usmála jsem se. "Naše první mise byla fiasko …" Dean zvedl ruku. "Jsme živý majore …" řekl s úsměvem. "A také máme ve vás antický archív!" řekla Sarah. Přikývla jsem. "To ano, ale bylo to nebezpečné …" otočila jsem se na tabuli. "Další mise je diplomatická …" napsala jsem velkým PX-54432. "Jdeme pomoct Tok'rům se stěhováním …"
SG-16 se zatvářila hrozně. "Budeme pomáhat?" povzdychli si.
Seděla jsem v jídelně a koukala na jídlo Sarah. "Ty neumřeš hlady?" povytáhla jsem obočí. "Ne … žiji tak od 15 let a jsem živá." Vytáhla jsem svůj čísburger. "Jak tohle můžeš jíst?" koukla na moje jídlo. "Já? V pohodě … koukni" zakousla jsem se do své večeře. "Bože … to je hnusné …" ušklíbla jsem se.
O chvíli později jsme spolu šly do šaten. "Začíná to tu být směšné …" pousmála jsem se a koukla na Sarah. Došli jsme do šaten. "Převlékat holky! Jdeme na tu misi a tentokrát žádné chyby …" …" převlékla jsem se do vojenského a vydala se k bráně i s holkami. Lenny si broukala. "Dobrá nálada?" šťouchla jsem do ní. "To ano!" usmála se Lenny. "Jsem pozvaná na večeři víš … ono to pro mě hodně znamená!" "Seth … Sakra!" já na něho zapomněla. Zrudla jsem. "Ten mě vykopne …" došla jsem k bráně. "Páni Deane nový účes?" pousmála jsem se a vydala se k otevřené bráně. "Ano …" šel zamnou. "Sekne ti …" nevím co odpověděl vběhla jsem do brány a tam už čekali Tok'rové. "vítejte S-16 na naší planetě … jsme rádi, že vás poslali … a teď do práce …" vedli nás ke kruhům. "Pojďte … tudy."
Kruhy nás přenesli dolů do tunelů. "tohle je jako vždy fascinující Selmak …" řekla jsem s úsměvem. "To bych řekl …" přikývl a rozhlédl se. "Škoda, že zase evakuujeme …" podal mi krabici. "Díky Jakobe …" protočila jsem oči a vydala se za ostatními. "Musíme být rychlí … goau'ldi se tady mohou kdykoliv objevit!" koukla jsem se na toho tok'ru. "No jo pořád" vzala jsem další hrabici a vydala se s ní nahoru. Všímala jsem si okolí. Bolí mě hlava a motá se. Vynesla jsem krabici k bráně a musela si odpočinout. "Dobrý?" koukl se na mě Dean. "Jo jen mě třešti hlava a něco se rýsuje … jdeme dál …" vydala jsem se pro krabici. Už to za chvílí bude!" Dvě slunce pomalu zalézala za kopce. "Jak dlouho tu je tma?" koukla jsem se na Selmak. "Asi 3 hodiny …" koukla jsem se na hodinky. "Takže?" koukla jsem se Selmak. "Můžeme jít?" Objevila se záře. "Už na nás útočí!" řval Sam. Sarah rychle přiběhla. "Musíme zmizet!" šly jsme rovnou k bráně a zadali adresu Země. Potom jsem vyslala kód. Celý tým prošel i se zbývajícími tok'ry. "Vítejte na Sgc …" povzdychla jsem si. "SGC-16 Hlášení po prohlídce!" koukla jsem se na Hemmonda. "Jasně pane …" vydali jsme se pryč. Na ošetřovnu.

Seděli jsem všichni v zasedačce a já měla kšiltovku naraženou na hlavě. "Mise dopadla dobře pane … plno krabic … beden … a krabic …" usmála jsem se. Vtom vešel Jakob. "Máme tu problém …" řekl tiše. "Jedna krabice tam zůstala a musíme se vrátit …" hodila jsem cosi na stůl. "Tato?" ukázala jsem na batoh a na krabici co vyjela z něho. "Vzala jsem ji při útěku …" Jakob si oddechl. "Děkuji už mohu jít …"
Tok'rové odešli a já jela za Sethem. Odkopl mě jako nic. Řekl, že jsem hrozná a že semnou nechce mít nic společného. Pak mi zabouchl dveře před nosem. Seděla jsem u stolu v hospodě a popíjela pivo. "Mohu?" otočila jsem se po hlasu. Dean stál za mnou v civilu. Kývla jsem. "Co se ti stalo?" sedl si naproti mně a objednal si pivo. Koukla jsem se na něho. "Kluk … dal mi kopačky rychle a fakt hnusně …" Zamračil se. "Jak tobě to mohl udělat …? Tak hezké dívce …" usmál se. "Prosím tě … já ho zanedbávala pořád mise a on je na druhém místě …"
Přinesli mu pivo. "Chceš si zatancovat?" nabídl mi ruku. Chytla jsem ho za ruku a vydali jsme se na parket. "Ty umíš tancovat?" ušklíbla jsem se. "Jasný …" chytl mě za ruku a přitiskli jsme se k sobě. "Umím valčík, valc, tango, polka … vyber si …" mrkl na mě. "Valčík …" zašeptala jsem. "Tango neumím …" zasmála jsem se. "Naučím tě …"
Bylo to úžasné. Úplně jsem zapomněla, že jsme spolu v týmu. Koukla jsem se mu do očí. "Příjemné …" usmála jsem se. Kývl. "Taky mi to je příjemné …" usmál se. "Měli by jsme už jít." koukla jsem se na hodinky. "Ou … no dobře …" Bylo pozdě a já šla po chodbě. "Zoro!" Jenet mě doběhla. "Co hlava?" Usmála jsem se. "V pohodě …" Jenet mě zastavila. "Viděla jsem tě s Deanem …" zašeptala. "No co jen … pokec kolegové ne?" usmála jsem se a plácla ji. "Kam jdeš ty?"
"No jdu … na ošetřovnu chceš mi pomoct?" přikývla jsem a odešla s ní.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama