Parnen s.r.o - Prvotina

14. května 2012 v 17:44 | Hakky Life |  Příběhy
"Tohle je poslední prototyp T-45" ozval se hluboký mužský hlas. "Je to prototyp vojáka, který bude brzy na trhu." Kupci mohli sledovat dívku, která měla dlouhé zrzavé vlasy spletené do tlustého copu. Vojenské černé oblečení přesně sedlo na její krásné tělo.
"Bude jich víc? Vypadá jako živá bytost …" řekla mladá žena s černými vlasy a bločkem v ruce.
"Jistě, těchto strojů bude více …" odpověděl muž.

Píše se rok 3200. Lidé jsou na úrovni , kdy stroje jsou pomocníci. Dokonce náhradní orgány jsou teď stroje, které pohání tělo.
Vojenství se posunulo dopředu. Na vězních se začali nelegálně dělat testy a později tyto testy zlegalizovaly. Začalo to lehkými operacemi a hypnózou později začalo přetváření vězňů na super vojáky.
Plno lidí se za tučné peníze nabízelo samo. Asi 140miliónů dostala rodina na ruku a posléze byl člověk odveden. Nikdy ho rodina již neviděla snad jen v televizi jako válečného hrdinu.
V roce 300 začala válka, která trvá do teď. Začala maličkostí, když Rusko přestalo dodávat ropu do jiných zemí. Válka se táhne dlouhých 200 let.
Japonsko přišlo s prvními prototypy náhradních biologicky utvořených končetin. Rusko pak ukázalo svoje ambice v opravě mozkových center. Poprvé v životě byl mentálně narušený člověk plně schopen provozu. Evropa vymyslela implantáty srdce z titanu a jiných kovů. Nikdy nebylo lékařství na takové úrovni.

"Chcete ukázku umění?" zeptal se hluboký mužský hlas z reproduktoru. "Můžeme vám ukázat jak stroj pracuje …"
Žena chvíli pochybovala, ale potom přikývla.
Dobře raději jděte z místnosti … Patnáctko … teď ti tam pošleme vojáka … ukaž co umíš, ale nepoškoď ho …"

Otevřela oči a sedla si. Před budovou instituce Parnen s.r.o. se kouřilo a obrovitý dým se valil z budov, ve kterých kdysi pracovali jak včelky dělníci. Jak dlouho mohla spát dlouho tomu bylo kdy ji měli jako prototyp. Později přišla T-56 a jí zmrazili k ledu a to nemyslím metaforicky. Něco muselo vypojit systém, ale jak se dostala mimo onen objekt?
Nepamatovala si ani svoje zhybernování na tož jak se ocitla v tomto zmatku. Podle letek co proletěli Patnáctce nad hlavou si uvědomila, že válka pořád trvá. Jak dlouho to může být?
V křoví se zavrtěl pes a vyběhl ven. Patnáctka automaticky sáhla na zbraň než si uvědomila, že zbraň nemá u boku.
"Musíme jít" řekla rychle a vstala. Šlo to hrozně těžko. Nohy jako balvany a tělo jsem skoro necítila.
"Bože …" šeptala tiše. Tohle bude ještě zajímavá akce.
 


Komentáře

1 Knedla Knedla | 9. června 2012 v 15:58 | Reagovat

Uj,to teda bude :-P (mlsne oliznuti). Ani na prstech nespocitam, kolik pribehu mi to pripomina, uplna symfonie pohadek.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama