Život v České republice?

5. března 2012 v 13:22 | Hakky Life |  Kritika

Když se ekonomika řítí do pekel a 6 kusů vajíček stojí 52 korun českých. Takhle to dnes vypadá na pultech obchodů v české republice a proč? Protože Evropská unie zpřísnila chov drůbeže. Proč to ovšem udělala nevíme. Možná abychom nechytli ptačí chřipku. Přikláním se k návrhu, že si koupím vlastní slepice a budu na nich chovat vyjde mě to levněji než vejce na pultech našich velkoobchodů.Další krásná věc co jsem včera slyšela, byla o tom, že se budou zpoplatňovat vysoké školy a některé se zruší. Nemám náladu už sedět na zadku doma a učit se, když vidím jak se všechno sere. Do důchodu půjdu pomalu kolem 80 roku. Možná ani to ne. Třeba mě zastřelí přímo na pracovišti a bude klid. Důchodová reforma se stala zlým snem. Moje sny o důchodu a klidném stáří končí dnešním dnem.

Politici se začali angažovat do věcí kterým nerozumí. Nebo se tedy tváří, že jim rozumí a my víme své. Po přečtení pár článku na internetu musím kroutit hlavou. Nelibí se mi přístup naší vlády.
Také se mi nelíbí, že volby v Rusku "vypadají" jako zkorumpované. Ovšem to netvrdím aby na mě nenaběhla tajná služba. I když někde v ustraní sedět na zadku a čekat na svoji smrt by bylo fajn. Žít na náklady státu.
Možnost 1: Vezmi kamarádku a uteč mimo civilizaci.
Možnost 2: Ukradni z muzea velice cenou fosilii a prodej ji na aukro.cz. Pak si posedíš v base a bude klídek. J

A. C. T. A. je další věc, za kterou se stydím. Proč lidem nenechávají svobodnou vůli? Proč se nás všude snaží umlčet? Možná i teď vás sledují, možná odposlouchávají nikdy nevíte kdo vás sleduje! Ovšem v tomto čase je to asi legální a velice oblíbená soutěž. Když se na to přijde média to rozmáznou, ale za chvíli na to už se o tomto problému neví a dál vesele kují pikle proti nám. Ale zpátky k A. C. T. A., když ji totiž schválí sbohem milované filmy a seriály. Sbohem svobodná vůle a svobodné slovo. Prostě to co jsi mohl kdykoliv napsat na internet ti budou moci cenzurovat.
Krásný den se změní v horor každému kdo si něco nelegálně stáhne. Již teď vám mohou zabavit notebook nebo mobilní telefon. Máte na něm nelegálně stáhnuté mp3? Nejezděte s tím do Ameriky jinak ten mobil možná už neuvidíte. Nepište na sociální sítě, žádné urážky ani vtipné vkazy stylu: "Až pojedeme do Ameriky zničíme jakoukoliv památku …". Řekněte si: "Paranoidní cvoku", ale zjistíte, že mám pravdu. Sama se domnívám, že by mě nedovolili odjet do Ameriky, protože někde mám status velký rejpal a moje IP adresa leží v archívech BIS (bezpečnostní informační služba). Pro lidi co ji neznají seznamte se s naší tajnou službou echm … tedy bezpečností službou.

Teď si musíte říkat jak tohle mohu vydržet a jak mě může bavit psát o takové koketině. Víte dají se tady pěkně rozvíjet konspirační teorie. Třeba naše vláda je zkorumpovaná . Hups. Tohle není konspirační teorie tohle je fakt. :D To jsem trochu přešvihla. Ovšem to, že naši vládu ovládá ještě něco nad ní je taky fakt.

Další věc. Četla jsem si metro. To je náš Brněnský časopis. Docela super anarchistický časák co se nebojí říci názor. Dočetla jsem se tam o panu Týci. Ovšem překvapilo mne, že kvůli takové prkotině jako je třeba výměna sklíček na semaforech dostal trest.
To už je tu normální nerozlišovat co je zlé a co dobré. Vemte si třeba věci kolem sebe.
Vražda! Hups. Stalo se … 2 roky si odsedím. Krádež …! Hups. Tak těch 10 let zvládnu. Je tohle normální?! Nezdá se mi … raději přestanu s kritikou než dostanu infarkt. Pěkný den přeje …

Hakky "life" Stalker
 


Anketa

Kolik atentátů bylo spácháno na Hitlera?

2
4
1
42

Komentáře

1 Amanda)* Amanda)* | Web | 5. března 2012 v 16:49 | Reagovat

Je to děsný! Fakt mě to se...štve! Kam ten svět spěje, fakt že jo . .!

2 pavel pavel | Web | 5. března 2012 v 18:03 | Reagovat

Protestuje se proti jeho věznění tak, že v Praze lidi na semaforech přelepují hlavičky. Mám fotky na blogu: Panáček bez hlavičky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama