"Co by se stalo, kdyby někdo ovládl svět ..."

18. února 2012 v 16:42 | Hakky Life
Co by se stalo, kdyby … došlo k ustálení mocností ve světě. Cenzurování internetu a posléze ovládnutí světa? A mnoho dalších věcí.

Mocnosti ve světe. Všimli jste si kolik málo lidí je bohatých, asi polovina se drží na příčce normální příjem a ten zbytek minimální příjem a chudoba. Proč se tito lidé drží v příčce bohatí?
> Buď jsou tak inteligentní, že na to mají.
> Nebo korupcí a podplácením. Bohužel toto je asi nejčastější.
Nemám zájem být o to bohatá a mocná. Ti to lidé žijí v 3 čakře a chápu, že mají onu potřebu vládnout nám. Nebudu to dál rozebírat … zamyslete se nad tím sami. O problémy nestojím.

Cenzurovaní netu. Když zcenzurují i internet bude jasné, že se lidi vzbouří. Je to jediné místo kde můžeš svobodně říci názor. Omyl … vlastně už není. Kdykoliv napíšeš slovo co se někomu nelíbí zaškatulkuje tě to do jisté skupiny pak stačí naší tajné službě najít tvou IP adresu a ta dá. Můžeš mít problém pro jedno blbé slovo. Cenzura už vlastně také funguje už dlouho třeba na fórech … uděljte si názor sami. Viz článek o A. C .T. A.

Ovládnutí světa. Dalo by se to zařadit do prvního odstavce. Vláda, zkorumpované společnosti, mafiáni … tohle vše se chce jak dlouho dostat k moci a moc je afrodiziakum. Když se k ní někdo dostane a okusí ji, už to musí mít pořád. Kde je moc tam je manipulace s lidmi. A s námi už manipulují. Nevěřte všemu na internetu a v televizi. Mějte svoji hlavu. Nebuďte "Kam vítr tam plášť." Buďte sví a mějte svoje názory!
 


Komentáře

1 Juli Juli | Web | 18. února 2012 v 19:30 | Reagovat

S cenzurou máš naprostou pravud !!! Svět mi připadá jako sýr. Děravý sýr prolezlý Bůh ví čím. :-( Souhlasím s tebou.

2 Knedla Knedla | 21. února 2012 v 11:18 | Reagovat

Ó pravdu díš, veliká Hakky :-D Svobodu názoru, slova a písma! O tom je demokracie! Netřeba ovšem připomínat, že svoboda člověka jednoho končí tam, kde začíná svoboda lidí dalších, jinak to nefunguje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama