Únor 2012

Za to nemůžou ....

24. února 2012 v 14:45 | Hakky Life |  Kritika
Tak jsem se rozhodla popřemýšlet. Proč obviňujeme vci kolem sebe, když to není pravda. Co není pravda? Vemte si, že věci kolem nás jsou neživé a musí je vzít člověk do rukou, aby byly zbraní. Cokoliv uděláme pro lidstvo, opravdu cokoliv, vždy to změní na zbraň. Vymysleli jsme atomové elektrárny, člověk to změnil na atomové zbraně. Vymysleli jsme léky člověk si z toho udělal drogy! Vymysleli jsme programy a člověk vymyslela viry. Na internetu dáváte své fotky ty si někdo stáhne a může vás sledovat nebo nad nimi mastit. Ani o tom nevíte.
Nejsou zlé věci ... ale lidé co z nich dělají zbraně ...

"Co by se stalo, kdyby někdo ovládl svět ..."

18. února 2012 v 16:42 | Hakky Life
Co by se stalo, kdyby … došlo k ustálení mocností ve světě. Cenzurování internetu a posléze ovládnutí světa? A mnoho dalších věcí.

Mocnosti ve světe. Všimli jste si kolik málo lidí je bohatých, asi polovina se drží na příčce normální příjem a ten zbytek minimální příjem a chudoba. Proč se tito lidé drží v příčce bohatí?
> Buď jsou tak inteligentní, že na to mají.
> Nebo korupcí a podplácením. Bohužel toto je asi nejčastější.
Nemám zájem být o to bohatá a mocná. Ti to lidé žijí v 3 čakře a chápu, že mají onu potřebu vládnout nám. Nebudu to dál rozebírat … zamyslete se nad tím sami. O problémy nestojím.

Cenzurovaní netu. Když zcenzurují i internet bude jasné, že se lidi vzbouří. Je to jediné místo kde můžeš svobodně říci názor. Omyl … vlastně už není. Kdykoliv napíšeš slovo co se někomu nelíbí zaškatulkuje tě to do jisté skupiny pak stačí naší tajné službě najít tvou IP adresu a ta dá. Můžeš mít problém pro jedno blbé slovo. Cenzura už vlastně také funguje už dlouho třeba na fórech … uděljte si názor sami. Viz článek o A. C .T. A.

Ovládnutí světa. Dalo by se to zařadit do prvního odstavce. Vláda, zkorumpované společnosti, mafiáni … tohle vše se chce jak dlouho dostat k moci a moc je afrodiziakum. Když se k ní někdo dostane a okusí ji, už to musí mít pořád. Kde je moc tam je manipulace s lidmi. A s námi už manipulují. Nevěřte všemu na internetu a v televizi. Mějte svoji hlavu. Nebuďte "Kam vítr tam plášť." Buďte sví a mějte svoje názory!

Postcrossing 03

18. února 2012 v 1:03 | Hakky Life |  Postcrosssing a Geocaching.
Z Ruska mi doputoval Frogísek.

Postcrossing - RU a ES

9. února 2012 v 14:23 | Hakky Life |  Postcrosssing a Geocaching.
Další nášup pohlednic je zde.

A vše pohltila temnota ... a cenzura

6. února 2012 v 10:25 | Hakky Life |  Ostatní
I nu na tento článeček se dá napsat tolik věcí ... od biblických až po novodobé. Ovšem já si vybrala téma, které až tolik s tmou nesouvisí. Je to cenzura internetu.

Už dlouhou dobu, se mluví o cenzurování internetu. My staří anarchisté o tom věděli dříve než jste se vy vůbec narodili, ale konec vzpomínání na staré časy, které byly podobné jako dnešní. Tenkrát také cenzurovali a nic se s tím nedělalo. Ovšem dnes je tolik skupin co jsou proti, že to vláda a spol. bude mít o moc těžší. Víte o kom mluvím zde se o tom zmiňovat nebudu.

Padne tma. Proč? Jelikož už nebudeme moci na internetu dělat co chceme. Budeme totiž sledováni. Cokoliv napíšeme bude problém a cokoliv uděláme proti nim bude považováno z útok proti státu.

Osobně mě naštvalo, že už začali a ohání se ACTA, která je již tak chybná, jak vidíte na videu. Protože vlastně i vy jste kopie a neměli by jste vůbec být prezentováni. Tím, že bude více autorských práv dodržováno ...., no ano je to dobře, že chtějí aby naše autorská práva byla dodržována, ale jak pak budeme moci přijímat nápady jiných lidí? :D Už jen to, že čtete onen dokument je přece porušení autorských práv … proto se vás ptám! Co vy a názor na cenzuru netu? FBI už s tím začala a další bude … uložto.cz.

Prosím pokud se chcete zapojit koukněte se sem: Černý březen!

Tento článek porušuje autorské práva ... jelikož nemám právo kopírovat onen obrázek. Poděkujme lidem jako jsou nemyslící výrobci pravidel.

Postcrossing 02

6. února 2012 v 10:07 | Hakky Life |  Postcrosssing a Geocaching.
Další krásný pohled z Německa a psán lehkou Něminou. Děkuji za něho.

Tento článek porušuje ACTA jelikož je okopírovaný ze zdroje na postcrossing.com. Tento článek je sice můj, ale obrázek mi koupili v Německu a poslali mi ho. Děkuji za pochopení.