Utíkej, ale mě neutečeš…

25. ledna 2012 v 14:06 | Hakky Life |  Příběhy

Další utíkání před osudem, kterému neutečeš. Náhle kroky zmizely, ale já nehodlala koukat po tom co se děje. Utíkala jsem rychle k sovinci a tam jsem se teprve otočila zda je uvidím.
Nebyli ani za mnou ani přede mnou. Buď to byla další past velkého Pána zla a nebo se nám smrtijedi přemístili. Nakonec jsem se, ale rozhodla zmizet z Bradavic. Byla jsem skoro u lesa, když se objevili další dva jiní smrtijdi. Tři kroky a zmizla jsem jim z očí.

Proč mě napadla ulice v Benátkách jsem nechápala. Objevila jsem se na mostku, pod kterým proplouvala lodička s dvěma milenci. Oba dva to byli čistokrevní kouzelníci. Bylo mi to hned jasné, protože Voldemort ovládal už skoro celý svět až na pár zemí v Evropě co se bránily. Myslím, že to bylo Německo, Česko a Francie. Nejsem si jistá zda i jiné země. Byly čtyři, ale Polsko se nakonec vzdalo.

Prošla jsem po mostě a rychle si ti šla uličkami. Asi bylo bláhové si myslet, že tady budu v bezpečí. Ale nepochopila jsem co by po mě smrtijed mohli chtít.
Jistě utekla jsem jim a ponížila nejméně čtyři smrtijed, ale tohle nemůže být ta touha po pomstě. Asi si teď říkáte jak to, že bojují tyto tři země po boku. Německo a Česko se totiž spojily a nebudeme si nic nalhávat jako jediné dvě země mají nejlepší bystrozory v Evropě. Francie je zase známá tím, že do sebe nenechá kecat a hlavně má pár es v rukávě, takže Voldemort si je snaží udržet od těla.
Přemýšlela jsem o tolika věcech a ani si nevšimla kde to jsem. Dostala jsem se z mostku pod mostek a tam jsem se zastavila. Neměla jsem ani plán, a vizi do budoucnosti už vůbec. Věděla jsem, že Harry Potter nezlikvidoval všechny viteály. Věděla jsem i to, že si udělal nové, ale jak začít hledat? Jak dokončit to co nezvládl Harry Potter?
Moc otázek najednou. Cítila jsem se najednou bezradná. Nevěděla jsem ani co to viteál pořádně je. Tušila jsem, že je to věc, která uschovává kus duše, ale jak se to hledá jsem neměla tucha. Pod mostkem projela další lodička a dva kouzelníci se smáli. Pohledem skončili u mě, ale asi jsem jim připadala tak ubohá, že raději sklopily pohled a pluly na loďce dál jako bych tam ani nebyla.

Po chvíli jsem se přece jenom vzpamatovala a vydala se pod mostky pryč od centra dění. Musela jsem vymyslet plán jak zastavit Voldemorta a jeho pochopy, ale to nejsem schopná zvládnout sama budu potřebovat přátelé. Jak, ale v tomto zmatku najít někoho kdo je proti "němu?"
Pak tedy musím se dostat do České republiky a Německa. Když tam někoho najdu, mohu mu věřit?
 


Komentáře

1 Knedla Knedla | Web | 25. ledna 2012 v 14:53 | Reagovat

Promiň.. tu poslední větu? Jinak dobrý, napínavý jak malý gatě :-D
Polsko? :-D To se přece nevzdává, jenom podvoluje XD

2 Knedla Knedla | Web | 25. ledna 2012 v 15:21 | Reagovat

Teďs na to kápla! :) To by mě nenapadlo. Bezhlavě se zřejmě jal Pořádat dlouhou cestu Evropou vstříc bájným rytířským kláním :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama