Pomsta za zradu.

13. ledna 2012 v 0:15 | Hakky Life |  Příběhy
Na přání pro blog pro Ellie ~, která si to asi představovala jinak :)

"Co tím myslíš ty jeden zrzavej troubo?!" vykřikla Hermiona Grangerová na Rona Wealeyho, který jako vždycky seděl u stolu a cpal se velkým pudinkem. Ron si utřel upatlanou pusu.
"Dávám ti kopačky Hermiono … to jsi nepochopila z toho co jsem ti řekl?"
Hermiona nevěřila vlastním uším. "Řekl jsem ti jasně, s takovou šprtkou jako ty nebudu chodit, mám svou Levanduli … a proč se s tebou vůbec bavím?" řekl Ron a zvedl se od stolu.
Z boku se ozval protivný hlas. "Lolánku!" za chvíli na to se zpoza studentů vyřítila Levandule Brownová. Jako vždy měla vlasy svázané mašlí a její tlusté tváře zářily štěstím. Hermioně se otočil žaludek. Sebrala knihu ze stolu a bez jediného slova odešla z Velké síně.

"Lolánku …" soptila Hermiona. *Celé to zkazil!* pomyslela Hermy a sedla si ven k jezeru. O kousek dál se Harry Potter, chlapec, který přežil muchloval s Ronovou sestrou. Ginny vyrostla do pěkné holky, ale její IQ se malinko zastavilo. Poslouchala jen Harryho a dělala pro něho první a poslední. Hermiona si otevřela knihu a snažila se číst v "Magie a lektvary pro pokročilé". Nešlo to. To šílené mlaskání od vedle ji přivádělo k šílenství.
Nakonec zaklapla hlasitě knihu a vstala. Nemělo cenu se s nimi hádat. Harry ji neposlouchal a Ginny ta se změnila v slepici. Po tom co se objevil Voldemort se všechno změnilo.

Draco seděl na židli vedle otce a hrdě koukal na Voldemorta. "Daří se nám … Brumbál je mrtví … a Draco se stal naším služebníkem …" Voldemort chladně koukl na celou chátru smrtijedů. "A teď malé překvapení…" zasyčel Voldemort.
"Někdo nás poctil svou návštěvou …" chladně luskl prsty a Červíček vyvedl Nymfadoru Toksovou. "Říkal jsem si, že to bude nejlepší dárek pro tebe Draco …" mluvil jako by mu vynechávali hlasivky.
Draco se netvářil nějak spokojeně. "Můj pane myslím, že tento dárek ocení moje tetička Bellatrix …" zamumlal Draco a poklonil se. "Ale já mám na vás jinou prosbu …"
Chvíli Voldemort stál na místě, ale pak pokynul rukou, aby mluvil. "Mám přání aby jste mi nechal Hermionu Grangerovou … vím, že je mudlovská šmejdka, ale je i výborná kouzelnice a myslím si … že se brzy přikloní k naší věci …" uklonil se a sedl si na místo.
"Hm … mudlovská šmejdka v našich řadách?!"
Smrtijedi se začali smát jako na lesy. Nejvíce byl slyšet Averyho smích. "Mudl …" "Mudla!" Zasmála se Bellatrix zatím co držela svou neteř za vlasy. "Ale Draco to přece nejde …!" smáli se mu všichni smrtijed v místnosti.
"Pane … nemyslím k nám jen že by jste ji nechal naživu … klidně bych ji vzal hůlku …" Pán zla ho zastavil. "Když si Draco přeje necháme mu jeho mudlovskou šmejdu na hraní …" přikývl. "Ale to je naposledy co jsem něco takového povolil!"


Hermiona seděla v knihovně a plakala. Ranilo ji tolik věcí u srdce a přece se držela. Nevšimla si, že kousek za ní stojí Draco. Nesnesl, když Hermy brečela. Donesl ji kapesník a podal ji ho. "Co fňukáš Grangerová … nesluší ti to …" ušklíbl se na ni Draco. Pak se posměšně uklonil.
Hermiona si utřela slzy. "Dej mi pokoj Malfoyi. Nevíš o co jde …" řekla a koukla se po něm. "Co tu děláš? Tebe přece nikdy knihy nezajímaly…"
Draco se po ni s úsměvem kouknul a zasmál se. Natáhl k ní ruku. "Hermiono viděl jsem jak se k tobě Ron chová a vím, že jsi na něho naštvaná … požádal jsem Pána zla, aby tě nechal žít …"
Hermiona neměla slov. On se ji veřejně přiznal k smrtijedství. Nemohla se divit, protože bylo jasné, že Voldemort vyhraje.
"Draco … tys ho požádal?" koukla se ne něho roztřeseně. "Jo … řekl, že jako hračku si tě mohu nechat." přikývl Draco.
Začal chladný idylický románek. Během 14 dní zemřel Harry Potter, Ginny Weasleyová a našli tělo Nymfadory Tonksové. Potom to pokračovalo velice rychle. Osoby, které byly nepohodlné byly zabíjeny. Celé se to vyhnulo Hermioně, která si žila v sídle Draca Malfoye jako princezna. Ne nemilovali se, ale respektovali svoje tužby a přání.
Hermiona se změnila. Během 14 dnů nechala svůj vztek a smutek vybublat na povrch. Z té hodné holčičky se stala jiná Hermiona.

Večer foukal vítr. Listí se motalo okolo nohou postav v černém. Jedna měla hnědé kudrnaté vlasy. "Promiň Lolánku, ale byl jsi kamarád Pottera … nemůžeš žít …" Hermiona se slastně ušklíbla. "Ujistím tě, že to nebude bolet …" Ron stál vyděšený u zdi.
"Hermiono, co se to s tebou stalo?!" vykřikl ron tenkým hlasem. Když se bál bylo to u něho normální.
"Draco mě učí jak zabíjet mudly … a nepotřebné …" ze stínu vyšla další postava v plášti.
"Neměl jsi nechávat Hermy samotnou …" políbil ji na čelo. "Zabijeme tebe a pak tvou kamarádku …"
Pohled padnul na Levanduli, která se krčila u zdi s Ronem.

Nezaváhala. Nenávist, kterou pocítila k Levanduli a Ronovi byla větší. "Nechápu proč sis vylíval zlost na mě Ronalde …když se s tebou nebavil Harry … ale teď vím, že to bylo dobře!" zasyčela. Potom zavřela oči. Když je otevřela neměla v nich špetku soucitu. "Avada Kedavra!"
Kletba narazila do těla Rona a ten bezvládně padl na zem. Ozval se jekot. To ječela Levandule, která omdlívala pod návaly strachu. "A teď ty mrcho …" Draco ji chytil ruku.
"Máš na ni zlost muč ji …" zašeptal ji do ucha. "Dokud se nezblázní …"
Levandule vykulila svoje hnědý kukadla a vrtěla hlavou. Hermiona, ale rozbalila svůj ošklivý úsměv. Pak se k Levanduli naklonila. "To je za Rona …" zasyčela. "Crucio!"
Levandule se začala svíjet v bolestech. Hermiona se smála bolesti té dívky a Draco byl spokojen se svým výtvorem. Hermiona se zcela změnila. Byla zlá. Byla zlá jako období, které přicházelo. Období Pána zla.

Epilog:

Levandule zemřela po 3 dnech mučení. Nikdy nebylo dokázáno, že ji zabyla Hermiona. Draco pozádal Hermy o ruku a se svolením Pána zla se vzali. Voldemort si udělal dalších 5 viteálů. Chce totiž vládnout kouzelnickému světu ještě dlouhou řadu let. Nenašel se nikdo kdo by Voldemorta zastavil.
 


Komentáře

1 Tabby Tabby | Web | 13. ledna 2012 v 11:04 | Reagovat

Páni to je super :)

2 Terr.All Terr.All | E-mail | Web | 13. ledna 2012 v 16:24 | Reagovat

zajímavé :)

3 Lin Lin | Web | 14. ledna 2012 v 20:55 | Reagovat

diplomek :)

4 Angela Angela | Web | 16. ledna 2012 v 22:00 | Reagovat

Juchů, nářez! Miluju nepředvídatelné dějové zvraty. Fan fiction na Harryho Pottera je celkem ohrané téma, ale něco takového jsem ještě nečetla. Ale stejně je ten sňatek zvláštní - je to jak kdyby si esesák vzal židovku... I když Hitler byl podle zjevu taky žid jak poleno a Voldy je taky napůl mudla. Ale Hermiona je zlá. A to je podstatné.

5 Kattys Kattys | Web | 18. ledna 2012 v 18:28 | Reagovat

No tedy, ty ses vyřádila. Tolik mrtvol. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama