Úvod: Láska vždy netrvá věčně.

7. prosince 2011 v 21:15 | Hakky Life |  Příběhy
Věk: 15 + | Žánr: Romantika/Drama | Styl: Ich forma a jiné | Postavy: Já, Darren a Anna | Doba: Výhra Voldemorta (Období temna)

Když jste si jistí, že vám něco vyjde uděláte pro to všechno. Vždy jsem byla postavička na hracím poli. Nikdy jsem nedokázala matce říct "NE!" a otci? Už vůbec. Otec byl jedním ze smrtijedských pochopů jak bych mu mohla říci třeba. "Nikdy otče?!" Byla bych blázen! V nejlepším bych trpěla 3 hodiny a v druhém případě bych zemřela. Nevím zda by to nebyla lepší cesta. Možná se vzepřít a vydupat si svoje.
Vše se změnilo toho dne, kdy jsem ho uviděla. Stál na nádraží a smál se. Vedle sebe měl sestru a když se naše pohledy setkaly oba jsme věděli, že je to osud.
Další den jsme se potkali zase a on mě pozval na kafe. Rodičům jsem nikdy nic neřekla, protože Daren byl obyčejný mudla.
Jeho mudlovští rodiče byli učitelé na základní škole.
První schůzky se konaly v tajnosti, protože jsem si nebyla jistá zda mě nesledují tátovi kamarádi. Po 3 týdnech jsem si byla již jistá, že mě nikdo nesleduje. Náš vztah se vyvíjel k dobrému, až do doby než se stalo …

"Jsem těhotná …" řekla jsem potichu do tmy a svírala v ruce těhotenský test. "To snad není pravda …" rukou jsem třískla do stěny. Ozvala se dutá rána. "Jak to vysvětlím matce? Ne nesmí to vědět … ani otec …" zvedla jsem hlavu a rozhlédla se. "Odjedu k babičce … pak se vrátím …"
Můj plán neměl chybu kdyby se mamka pořád neptala, proč odjíždím k babičce. Zalhala jsem jí, protože to byla milosrdná lež.
Babička mě zcela chápala, protože kdysi zažila stejnou věc jako já. Celých 9. měsíců jsem matce psala jak je to u babičky krásné a 3. 04. se mi narodila krásná holčička.
Měla 3 kila a 45 centimetrů. Když ji poprvé viděl Darren byl rád, že jsme ji měli. Pojmenovali jsme ji Anna.
Bohužel ani tento příběh neměl skončit krásnou rodinnou idilkou ve stylu. On miluje mě a já jeho. Jednoho bouřlivého večera jsem nechala Annu u babičky abychom měli s Darrenem den jen pro sebe tím jsem té malé zachránila život bohužel ne sobě a své pravé lásce.
Vraceli jsme se z oslavy domů, když se to stalo.
Kroky za námi se objevily z ničeho nic jako by prostě vznikly. Ránu jsem poznala přemístění bylo charakteristické pro kouzelníka. Pevně jsem chytla Darrena za ruku a vytáhla hůlku. "Utíkej!" rychle jsem se otočila. Nevím proč jsem si myslela, že ho zvládnu ochránit. Mudla a jedna bezvýznamná čarodějka proti 5 smrtijedům?
"Expeliarmus!" hrobovým tichem prolétla první kletba, která mě měla odzbrojit.
Odpovědí na kletbu bylo. "Protego!" odrazila jsem ji lehce, ale přesto se mi svíral žaludek v křeči. Anna … jak bude vyrůstat, když nebude mít rodiče? Další kletba a já ji odrážím. Darren utíká, ale vím, že nemáme šanci. Za chvíli nás chytí já se budu koukat jak mi ho zabíjí před očima a pak zabijí i mě. Ta myšlenka mi trhala srdce i ve chvíli kdy jsem kletbu "pouta na tebe" nedokázala odrazit. Dopadla jsem na zem a odřela si tvář. Ve stejnou dobu dostali i Darrena viděla jsem jak padá na zem už byl v té chvíli po smrti. Kletba smrti ho zasáhla do zad. Podívala jsem se nahoru.
"Jak jsem se v tobě mohl tolik zklamat?" otcův hlas byl tichý a výhružný. "Chodit s mudlou …!"
Neřekla jsem jediné slovo jen se vyzývavě koukala na otce. "Tak už mě zab …" zašeptala jsem. "Raději budu v nebi s Darrenem než tedy …!" Myslela jsem na svou krásnou Annu svou dcerku i v hodině svojí smrti. Tma … chlad … strach. Ne o mě … ale o jediné světlé stvoření, které bude mezi kouzelníky chodit.

Tenkrát se o případ dalších mrtvých mudlu nikdo nezajímal. Byla to jen další holka a kluk co zemřeli při Voldemortově vládě. Jen ... mudlové.
 


Komentáře

1 Surynka Surynka | 7. prosince 2011 v 21:38 | Reagovat

Moc zajímavé,krása, konec mi není jasný. Ona zemřela a jakoby to vypráví ve svém "posmrtném deníku" ?? :-D ale jinak se mi to moc líbilo, mám ráda takovouhle ponuřejší náladu :-)

2 Hakky Life Hakky Life | Web | 7. prosince 2011 v 21:42 | Reagovat

[1]: : Zemřela ... nevím nikdy jak psát smrt ... vetšinou zakončím příběh stylem. A byla tma ... ticho ... Ono je to takto lepší. Každý člověk totiž věří v jiné nebe. :)

3 Knedla Knedla | Web | 22. prosince 2011 v 22:50 | Reagovat

Hotová druhá světová. Kdyby už konečně udělali jednoho cryika místo smajlíka, že by tak? =:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama