LARP - Samota 2011

17. prosince 2011 v 14:23 | Hakky Life |  Kritika

Tři sestry

Temnou nocí prochází 3 postavy drobných dívek. Byly to tři sestry. Nejstarší z nich se jmenuje Aastrid, druhá jménem Ari a nejmladší z nich jménem Karin.
Tu noc se dostaly do místa zvané místním obyvatelstvem Samota.
Chvíli na to po jejich příchodu se stala divná věc. Z temného lesa vycházel křik o pomoc. Většina povalečů se zvedla, aby zjistili co se stalo. U stromu našli přivázanou elfu (jasný rasismus.) Křičela, že byla přepadena, svázaná a mučena muži s bílými kápěmi a na tvářích měla namalované KKK. (Ne nebyl to kukluxklan, ale klan krvavé kletby.)
Dvě z dívek Karin a Astrid ještě tou dobou vešly do hospody a Ari si začala hledat práci. Zapomněli jsme říci že Astrid byla hluchá jako poleno a jediný kdo Astrid rozuměl byla její nevlastní sestra Karin, protože byla polo-elfka.
Ari se uplatnila hodně v kuchyni kde si ji velice oblíbili. Zatím co elfa a hluchota se vydaly plnit úkoly.
Prvním oříškem bylo nasbírat léčivé rostliny, které jsme posléze museli umět pojmenovat. Jelikož všude bylo plno sněhu byl oříšek i nasbírat ony kytky, ale i přesto se Karon podařilo nalézt jitrocel.
Pak již byla zvoncem ohášena večeře. Astrid při ní objevila jeden nestřežený meč. Ari a Karin mezi tím uklidily talíře po celé chátře Samoty. Jistému učenci (z Tyroše) byla (ne námi) odcizena pokrývka hlavy a právě se nám podařilo získat mu ji zpět. To ho stálo 5 cenných překladatelských tabulek. Využili jsme je k překladu tajemného nápisu v hostinci (který za žádnou cenu nešel zničit). Musely jsme, abychom byly úspěšné spolupracovat s oním učencem. Trpělivě jsme asi 3 hodiny nápis luštily.
S nově získanými zkušenostmi jsme se odebraly do blešárny.

Po snídani přišel do hostince slepý astronom a řekl spoustu informací o kometě. Podle jeho slov vydali jsme se hledat runové kameny. Naše cesta vedla k Hladné vodě, kterou jsme však minuly. Po cestě zpět nás napadla vlkoliška a cesta tří sester skončila. Ari truchlíce pro ztrátu svých sester stala se snadným terčem pro hledače orgánů. Po vyjmutí plic a jater z ní alchymista udělal zombií.

Život se špičatým uchem

Při hledání místa, kde by přijaly dvě elfy jsme narazily na Samotu. Po příchodu jsme hned získaly práci. Místní obyvatelce Gilli byla ukradena kouzelná flétna. Měly jsme ji získat zpět. První část jsme směnili s hostinskou za denár štěstí. Pro další jsme musely nasbírat podpisy na pergamen s nabídkou smíru s lidmi a císařstvím. Bohužel neúspěch se projevil, protože lidé uměli číst a psát. Přesto jsme si zasloužily další část flétny. V průběhu jsme se seznámili s mladou zombií tulačkou a společně jsme začaly okrádat lidi kolem sebe.
Byl čas abychom my tři zvedly kotvy. Vyrazili jsme sami za dalším dobrodružstvím do temného lesa. Snad jinde budeme mít více štěstí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama