Prosinec 2011

III. kapitola - Ráno horší večera

25. prosince 2011 v 20:53 | Hakky Life |  Příběhy
Věk: 15 + | Žanr: Drama/Komedie | Styl: Ich forma | Postavy: Já a hrad | Doba: Temna

Když se člověk probudí do pěkné zimy říká si. "Je to vůbec možné …" i když bylo pěkně, tak zde u Bradavického hradu byla kosa. Klepala jsem se zimou a protahovala zmrzlé kosti. "Bože, to je jako by tu byli mozkomoři …" vykoukla jsem z budovy. Ne venku se ozývalo sluníčko a tak jsem se vydala zpátky k hradu. Tentokrát tam bylo živo.
Uršula plakala v koupelně u rozbitého záchodu a jakmile mě uviděla vyjekla a trubkou zmizela kdesi v jezeře. Otočila jsem se na jezero a uviděla jen bahno a mrtvé jezerní lidi. Pochopila jsem, že Voldemort pamatoval na všechno. Pomalu jsem s procházela bradavice, když v tom.
"Mám pocit že ty tu nepatříš …" otočila jsem se a za sebou viděla Protivu. "Pokračuj dál lidské sémě … pokračuj …"
Jakmile to protiva dořekl vysela jsem hlavou dolů ve vzduchu a okolí potemnělo. Na nebi se blýsklo. Z koutů bývalých místností začali vylézat stíny. Voldemort zde nechal past. Nemrtví.
"Ne já vás nezabila!" vykřikla jsem a hledala hůlku. Ležela asi dva metry ode mne. Už jsem se bála, že mě zabijí když v tom zmizeli jako pára nad hrncem. Otevřela jsem oči a v tu chvíli jsem dopadla na bolavá záda. Pochopila jsem, že to bylo jenom kouzlo, které mělo vyděsit lidi aby třeba se udali sami. Sebrala jsem ze země hůlku a kouknula se kolem sebe. Ticho jako pře bouří.
Někdo kopnul do kamene. "Myslíš, že tu někdo bude?" ozval se hrubí hlas.
"Signál zazněl jasně. Někdo se pohybuje po hradě …" tentokrát jsem poznala Dolohova. Jeho hlas bych poznala kdekoliv. Zkřivená tvář, která se ráda dívá na mučení nevinných dětí a lidí.

Voldemort tedy nechal na hradě v Bradavicích pasti. Také zde nechal pojistku, aby se tu nikdo nikdy nevrátil. Jestli jsem porušila tu onu "pojistku" vědí, že nějaký kouzelník pobíhá bez hlídačku po venku.
Hlídaček měli všichni kouzelníci co neholdovali Voldemortovým plánům. Vlastně to měl každý kouzelník, kterého "ON" neprověřil.

Další kopanec do kamene. "Muselo to být zvíře!" zavrčel neznámí hlas.
"To by se poplach nespustil …" řekl Dolohov. Konečně jsem se odvážila vykouknout ven. Byli uprostřed zničené chodby a rozhlíželi se. "A taky před pár dny někdo utekl … jestli jsem to pochopil dobře … je možné, že se schovává tady …"
Při tom zmatku jsem si nevšimla duše Bellatrix Lestrangové, která se objevila za mnou.
"Co tu děláš ty špíno!" jekot se nesl celým hradem. V tuhle chvíli jsem byla ráda, že ji Molly Weasleyová odkrouhla jako škodnou.
Viděla jsem jak se dva smrtijed otáčejí naším směrem. V tu chvíli jsem, ale proletěla jako raketa Bellou a utíkala ke zničenému sovinci. Slyšela jsem za sebou kroky.

II. kapitola - IV. kapitola

PF 2012

25. prosince 2011 v 12:45 | Hakky Life

Moje pocity

18. prosince 2011 v 23:03 | Hakky Life |  Příběhy
Smích se ti ztratil ze tváře,
jako zlaté oltáře.
Kdysy jsi milovala svět i děti,
teď tvé srdce trpí.

Proč láska utíká pryč?
Kde najdu k ní klíč?
Nenajdeš ho je na dně studně,
a tvé srdce dál stůně.

Milovala jsi je kdysy,
proč nemiluješ pořád?
Když najdeš lásky spisy,
dokážeš znovu milovat lidi.

"Nedokážu ... jsou zlí a krutí!"
Ne každý přece takový je!
"Já ztatila víru v ně!"

Tu pozvedl se vítr ...

Dívka rozbrečela se ...
s bolestí v srdci vykřikla ne!

Jeden krok,
pak jen skok.
Padá do temnot!

Jak se dělá řidičák ...

17. prosince 2011 v 15:49 | Hakky Life
Je více kroků, které musíte udělat ...
Asi základním kroke ze všech je vybrat si autoškolu. Je to jednoduché stačí si otevřít Google, nebo seznam či centrum. Kde rádi hledáte. Potom stačí jenom zadat do vyhlédavače Autoškola a vaše město.

LARP - Samota 2011

17. prosince 2011 v 14:23 | Hakky Life |  Kritika

Tři sestry

Temnou nocí prochází 3 postavy drobných dívek. Byly to tři sestry. Nejstarší z nich se jmenuje Aastrid, druhá jménem Ari a nejmladší z nich jménem Karin.
Tu noc se dostaly do místa zvané místním obyvatelstvem Samota.
Chvíli na to po jejich příchodu se stala divná věc. Z temného lesa vycházel křik o pomoc. Většina povalečů se zvedla, aby zjistili co se stalo. U stromu našli přivázanou elfu (jasný rasismus.) Křičela, že byla přepadena, svázaná a mučena muži s bílými kápěmi a na tvářích měla namalované KKK. (Ne nebyl to kukluxklan, ale klan krvavé kletby.)
Dvě z dívek Karin a Astrid ještě tou dobou vešly do hospody a Ari si začala hledat práci. Zapomněli jsme říci že Astrid byla hluchá jako poleno a jediný kdo Astrid rozuměl byla její nevlastní sestra Karin, protože byla polo-elfka.
Ari se uplatnila hodně v kuchyni kde si ji velice oblíbili. Zatím co elfa a hluchota se vydaly plnit úkoly.
Prvním oříškem bylo nasbírat léčivé rostliny, které jsme posléze museli umět pojmenovat. Jelikož všude bylo plno sněhu byl oříšek i nasbírat ony kytky, ale i přesto se Karon podařilo nalézt jitrocel.
Pak již byla zvoncem ohášena večeře. Astrid při ní objevila jeden nestřežený meč. Ari a Karin mezi tím uklidily talíře po celé chátře Samoty. Jistému učenci (z Tyroše) byla (ne námi) odcizena pokrývka hlavy a právě se nám podařilo získat mu ji zpět. To ho stálo 5 cenných překladatelských tabulek. Využili jsme je k překladu tajemného nápisu v hostinci (který za žádnou cenu nešel zničit). Musely jsme, abychom byly úspěšné spolupracovat s oním učencem. Trpělivě jsme asi 3 hodiny nápis luštily.
S nově získanými zkušenostmi jsme se odebraly do blešárny.

Po snídani přišel do hostince slepý astronom a řekl spoustu informací o kometě. Podle jeho slov vydali jsme se hledat runové kameny. Naše cesta vedla k Hladné vodě, kterou jsme však minuly. Po cestě zpět nás napadla vlkoliška a cesta tří sester skončila. Ari truchlíce pro ztrátu svých sester stala se snadným terčem pro hledače orgánů. Po vyjmutí plic a jater z ní alchymista udělal zombií.

Život se špičatým uchem

Při hledání místa, kde by přijaly dvě elfy jsme narazily na Samotu. Po příchodu jsme hned získaly práci. Místní obyvatelce Gilli byla ukradena kouzelná flétna. Měly jsme ji získat zpět. První část jsme směnili s hostinskou za denár štěstí. Pro další jsme musely nasbírat podpisy na pergamen s nabídkou smíru s lidmi a císařstvím. Bohužel neúspěch se projevil, protože lidé uměli číst a psát. Přesto jsme si zasloužily další část flétny. V průběhu jsme se seznámili s mladou zombií tulačkou a společně jsme začaly okrádat lidi kolem sebe.
Byl čas abychom my tři zvedly kotvy. Vyrazili jsme sami za dalším dobrodružstvím do temného lesa. Snad jinde budeme mít více štěstí.

Dva typy parodií.

11. prosince 2011 v 11:02 | Hakky Life |  Kritika

Jsou dva typy parodií.

Ty inteligentní, které mají nějáký děj a nejsou sprosté. Mají vtip i pointu a hlavně jsou normální. Třeba jako StarGate Czech Parody. Nebo od tvůrců Jak měl skončit HarryPotter či Epické rapové bitvy, které jsou promyšlené a promakané. Na těchto parodiích se člověk nadře a já dávám 5 bodů z 5ti. Tyto parodie jsou slušné a oceňované. Ještě doporučuji The Lonely Island.

Druhý druh parodií je jen hříčka hloupích děcek, které si řeknou. "Uděláme parodii to bude pr**l!" Podle nich jsou jejich parodie směšné. Bohužel je zklamu ... nejsou směšné. Jsou ubohé, odporné a na zvracení! Příklad ZDE. Tyto děti dělají parodie zakládané na sprostých slovech a blbých textech. Probuďte se idioti ... každý vám tam píše ...

HakkyCutter: No nevím. Zkus tam hodit trochu méně sprostých slov a pointu.
Nackasrtik99: HarmonSokar to ty seš trapák
Newton: OMG jak trapné !!!! podelany cikani
I když se tvůrce brání že není cigán ... mluví tak ve videu ...

Dálší blbá parodie na kterou se můžete kouknout je ZDE. Mohu říci, že už to první bylo lepší než toto ... Prosím vás tohle by se mělo mazat!

Pod tohle se nepodepisuji Hakky.

Baroko = náboženské temno.

11. prosince 2011 v 10:19 | Hakky Life |  Historie

1. Baroko = náboženské temno.

Do země se dostávají Jezuité. Začíná se rozvíjet inkvizice, ale i příchod jezuitů má svá plus. Zakládají školy kde učí.

Postcrosssing a Geocaching.

10. prosince 2011 v 23:09 | Hakky Life |  Postcrosssing a Geocaching.
Oboje dvoje je krásná zábava pro lidi, kteří rádi oběvují nové možnosti.
Postcrossing je zábavné posílání pohlednic do různých částí světa. Od Evropy po Afriku. Můžete najednou poslat až 5 pohlednic do různých částí světa. Hru si zamilujete jako každý kdo s postcrossingem začal.
Geocaching je narozdíl od toho hledací hra. Hledáte poklady ukryté různě po městě i ve vašem městě nebo vesnici. Zkuste se informovat. Stačí GPS a odhodlání hledat.

Pohlednice z různých koutů světa.

9. prosince 2011 v 12:23 | Hakky Life |  Postcrosssing a Geocaching.
Znáte postcrossing? Že ne ... mohu vám říci, že je to zábava na úrovni. Stačí se regnout a umět aspoň 2 jazyky. Stačí známky za 10 kč - 2x a můžete posílat po Evropě ... + 1 koruna a posíláte i do Číny a podobných zemí :) Je to na vás.

HP: Jen dvě slova ...

9. prosince 2011 v 1:56 | Hakky Life
Zmatený příběh :D