Úvod k Ho'oponopono

29. srpna 2011 v 12:39 | Hakky Life |  Esoterika

Každý z nás má svou cestu a ta se vleče tímto a jinými životy. Kdo nevěří nečtěte tyto řádky a nevysmívejte se. Asi by vás to jednou mrzelo ...> Každý člověk přišel na planetu Zemi jako jedinečná osobnost se svým rozumem a svým úkolem, ale ne každý zvládne tuto pouť dokončit.
> Pak tedy pokračuje kde přestal v dalším životě. Určitě jste někteří katolíci či jinak věřící a řeknete si. "Ta holka je cvok", ale když čtete Bibli zjístíte, že se tam o dalších životech mluví. Neříká se tam "Ze žaláře do žaláře budeš voděn." Co to podle vás znamená?
Každý si představte to svoje, mě je jedno co si myslíte, vy totiž nemusíte mou víru příjmout.
> Kdo z vás si všiml, že svět mení své energie? Jestli ano jste dost citliví a chválím. Tyto změny jsou k lepšímu ... zkuste prosím myslet pozitivně a vyzařovat lásku, protože to Bůh chce. Bůh je láska ...
> Bůh se skrývá v každém člověku i když je zlí ... nesmíme být nazlobení na teroristy, vrahy ... oni za to přece nemohou a my kdysi dělali stejné věci ... Byli jsme zlí a vraždili jsme ... dělali jsme špatné věci ... to je, ale minulost ...
> V minulosti byla Bible "Oko za oko, Zub za zub." Starý zákon, který je špatný, ale museli jsme se to naučit. Naučit co je to špatnost, abychom pochopili co je to dobro ... a pak přišel on "Ježíš Kristus ..." On nám ukázal cestu, která je jiná ... a přišel nový zákon ... přesto ve světě bylo tolik zla ... a kdyby si on nevzal naše hříchy na sebe zlo by nás zničilo. Ale on se za nás obětoval vzal na sebe hříchy a to je cesta Ho'oponopono.

 


Komentáře

1 Das Das | Web | 29. srpna 2011 v 22:50 | Reagovat

v mnohém souhlasím, ale přesto Boha vnímám trochu jinak, ač nejsem věřící. A vlastně Ježíše taky..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama