Srpen 2011

Minulé životy

31. srpna 2011 v 20:16 | Hakky Life |  Esoterika
Někdo z nás si minulé životy nepamatuje, ale někteří lidé, ano. Též jiní umí minulé životy vycítit nebo mít na ně intuici. Váš minulí život vám může říct i kartářka nebo léčitel. Sama jsem cítila, že jsem propojená s druhou světovou válkou a bylo mi to i potvrzeno.

Byla jsem němec a bojovala jsem u Stalingradu tam jsem i padla, když jsem přeběhla k Rusům.

Co vy a minulé životy? Znáte ho? Cítíte kdo jste byl? Zkuste si sednout a nadechnout se. Co máte v tomto životě nejraději. Chcete zkusit zjístit více? Napište mi ... třeba by jsme mohli hledat spolu.

Medium

30. srpna 2011 v 23:20 | Hakky Life |  Esoterika
Každý človek jím byl. Medium nebo-li také prostředník. Mluví přes něho duchové zemřelích. Mnohdy se těmto lidem nevěří, ale existují. Jsou dva druhy medií. Ty co se ovládají a ty, které o sobě neví. Média byly ve středověku ovažovány za čarodejnice a kacíře. Upalovali je ve jménu Boha ... ale oni do teď existují.

Media jsou lidé, kteří se nechají ovládat duchy nebo jinými bytostmi. Ty přes ně mluví. Jak už jsem řekla jsou dva druhy. Já více znám ty lidi co se umí ovládat. Přesněji nevím co se děje. Viděla jsem je jen mluvit osobně jsem spíše léčitelský typ než médium. Neumím to. Toť vše k médiům.

Léčitelství

30. srpna 2011 v 22:32 | Hakky Life |  Esoterika
Léčitelství léčíme energiemi a hlavně otevíráme čakry a pomáháme auře zůstat čistí aury. Už jste uřčitě aspoň jednou slyšeli o alternativní medicíně nebo léčitelích. Jsou to lidé, kteří se nebojí použít "SVOU" sílu aby "VÁM" pomohli. Mězi ně patřím i já.

-> Základem umění léčitelství je:
-- > Vědět, že nelečíte vy, ale anděl přes vás. Mnoho lidí toto podceňuje a je strašně nadutých pak se diví že jim síli někdo odebral. Když začínáte léčit je nejlepší poděkovat anděli léčiteli, který přez vás léčí. Základem je nebrat nemoc na SEBE! Mnoho nezkušených léčitelů to dělá. Nejlepší je posílat to pryč. Spálit nad ohněm (stačí svíce) nebo umýt studenou vodou. Taky nikdy nemysleta na negativní věci ... při léčení vyzařujte lásku a klid. Po skončení poděkujte Bohu a ať poděkuje i léčený. Nemoc se dá vírou vyléčit ... Třeba takové revma a cukrovka dokonce i nádor a rakovna. Poznáte to intuicí a brněnám ruky. Někdy místo, které je poškozené hřeje nebo studí.

- > Hodně stěstí při oběvováni talentu a že nic necítíte. Nevadí třeba to není vaše cesta.

Víra a náboženství

30. srpna 2011 v 14:34 | Hakky Life |  Esoterika
VÍRA NENÍ TO CO NÁBOŽENSTVÍ.
| Prosím o komentáře a názory |

Víra a náboženství jsou dvě rozdílné věci i když to mnoho lidí spojuje. Víru má každý člověk, protože v něco věří ať je to v Boha nebo svého oblíbeného herce. V náboženství taky sice věříš v Boha, ale je to zcela jiné. Některé náboženství jsou fanatická jiná ti dávají možnosti se rozhodnout.

Jak říká wikipedie:
Náboženství je moderní souhrnný pojem pro velmi rozmanité soustavy jednání, symbolů a představ, jimiž různá společenství vyjadřují reálný, životní, osobní vztah k transcendentní zkušenosti.

> Z Historie:

> Z prvu bylo mnohobožství. To se udrželo ve starém Egyptě a ještě ve starém Řecku a Říme. Ale už v Římě se objevili první křesťané a neschody. Vzniká církev, ale ne každý je ji nakloněný ... později církev vydává odpustky a pálí čarodějnice a kacíře. Je to jen zástěrka ... církev má největší moc ve středověku. Objevuje se Islám, Judaismus, Hinduismus, Buddhismus a Židovství. Z každého tohoto náboženství se můžeme poučit a přečíst si o tom.

> Bohužel lidem nestačí jedna církev a tak vzniká monoho a mnoho církví:

>>> Katolická církev
>>> Římskokatolická církev
>>> Starokatolická církev
>>> Anglikánská církev
>>> Pravoslavná církev
>>> Nestoriánská církev
>>>Luteránská církev

Nejstarší z nich je katolická církev. Popravdě jsem, ale nikdy nevidržela na mši. Musela jsem odejít. Nejsem ten typ co by seděl a jen slepě odříkával motlitbu já totiž cítím tu lásku ... Není to jen odřkávání motlitby, ale je to ... neco více ...

Otče náš jenž jsi na nebesích,
posvěť se jméno tvé,
přijď království tvé,
buď vůle tvá jako v nebi tak i na Zemi,
chléb náš vezdejší.
dej nám dnes a odpusť nám naše viny,
neboť i my odpouštíme našim viníkům,
a neopust nás v pokušení,
ale zbav nás odevšeho zlého,
neboť tvé je království, moc i sláva,
od věků,
až na věky,
věků,
Amen.

Osobně mám Víru a nejsem v žádné církvy. Jsem na to hrdá. Nechci církev něják urážet, ale některé ty keci fakt stojí za to. (pozn. autora: Autorské dílo: Hakky)

Co vy máte za názor na Církev? Ovlivnil vás tento článek? Rozumíte mu? Pochopili jste co chtěl autor říci?

Pohádka - Irisis - Legenda začíná

29. srpna 2011 v 16:11 | Hakky Life |  Příběhy
Příběh ... tedy pohádka ze světa Irisis. Nekopírovat ... svět byl vytvořen v mých 11. letech. Je to pro děti od 4 let po 11 let, ale i starší mohou čísti.

Úvod k Ho'oponopono

29. srpna 2011 v 12:39 | Hakky Life |  Esoterika

Každý z nás má svou cestu a ta se vleče tímto a jinými životy. Kdo nevěří nečtěte tyto řádky a nevysmívejte se. Asi by vás to jednou mrzelo ...> Každý člověk přišel na planetu Zemi jako jedinečná osobnost se svým rozumem a svým úkolem, ale ne každý zvládne tuto pouť dokončit.
> Pak tedy pokračuje kde přestal v dalším životě. Určitě jste někteří katolíci či jinak věřící a řeknete si. "Ta holka je cvok", ale když čtete Bibli zjístíte, že se tam o dalších životech mluví. Neříká se tam "Ze žaláře do žaláře budeš voděn." Co to podle vás znamená?
Každý si představte to svoje, mě je jedno co si myslíte, vy totiž nemusíte mou víru příjmout.
> Kdo z vás si všiml, že svět mení své energie? Jestli ano jste dost citliví a chválím. Tyto změny jsou k lepšímu ... zkuste prosím myslet pozitivně a vyzařovat lásku, protože to Bůh chce. Bůh je láska ...
> Bůh se skrývá v každém člověku i když je zlí ... nesmíme být nazlobení na teroristy, vrahy ... oni za to přece nemohou a my kdysi dělali stejné věci ... Byli jsme zlí a vraždili jsme ... dělali jsme špatné věci ... to je, ale minulost ...
> V minulosti byla Bible "Oko za oko, Zub za zub." Starý zákon, který je špatný, ale museli jsme se to naučit. Naučit co je to špatnost, abychom pochopili co je to dobro ... a pak přišel on "Ježíš Kristus ..." On nám ukázal cestu, která je jiná ... a přišel nový zákon ... přesto ve světě bylo tolik zla ... a kdyby si on nevzal naše hříchy na sebe zlo by nás zničilo. Ale on se za nás obětoval vzal na sebe hříchy a to je cesta Ho'oponopono.


Naši psi

14. srpna 2011 v 18:04 | Hakky Life |  Ostatní
Dva roztomilí psíci kopou hroby ... no jo naši psi.

Jak to bylo s válkou a Lidicemi.

13. srpna 2011 v 17:48 | Hakky Life |  2. světová válka
Válečná vřava v mém podání ... Autorské dílo děkuji ... Kopírovat jen se zdrojem. Prosím o názory děkuji mám psát dál?

Proč začala. Válka začala 1. září 1939, takže děti vlastně nemuseli do školy. Pro Poláky to nebyl šťastný den , protože jim do země vběhli Nacisti a začali si nárokovat právo, ke všemu z druhé strany naběhli Rusové takže lidi pak stáli uprostřed Polska a nevěděli komu skočit do náruče. Za mě by to byli Němci, protože Rusy nemusím. Vrátíme se tedy do Polska kde si Rusáci odvedli důstojníky a Němci polské vojáky. Později z toho vznikl průser v Katyňi když Rusáci obvinili Němce z toho co udělali sami ano jejich tajná služba se postarala o to aby vypadali vraždy, že je spáchali Němci. Bohužel jim na to lidi neskočili jen měli strach mluvit. Německo pak obsadilo Čechy a Moravu … prohlásili nás za Protektorát takže nás chránili, ale před čím? Rusama? Američanama? To se nám taky nelíbilo a sem tam se objevil nějaký ten odboj …Pár chlapů se postřílelo a byl klid tedy dne 27. Května 1942 se nerozhodlo pár lidí zaútočit na našeho zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. V tu chvíli nastal problém. On byl těžce raněn a 4. Června 1942 na zranění podlehl. Tím lépe nemohl už dělat další zlo, ale hůře pro Čechy. Naštvaní němci dostali zprávu, že se vrazi ukrývají v Lidicích. Ne opravdu tenkrát nebyly DVD a nikdo se nepřeřekl aby Lidice vypálily myšleno jako na CD. Přesto tam k omylu došlo díky nějakému dopisu. Nějaký týpan pro kariéru zničil Lidice, lidi buď zabily nebo odvezli do koncentráku což je vlastně to samé … Pamatujme tedy s úctou na Lidice a všechny lidi, kteří se postavili Německu.

Pojď se mnou po cestě bez strachu ...

1. srpna 2011 v 9:30 | Hakky Life |  Tajemno
Někdy je důležité přejít na jinou cestu.
Když klopýtneš vstaň ... když nevstaneš budeš klopýtat celý život ...
Když nebudeš bojovat už nevybojuješ nic.
Když budeš se zdráhat ... budeš se zdráhat celý život.
Když se nepostavíš strachu budeš se bát celý život.

Postav se fóbii a zjístíš, že jsi silnější než sis myslel. Máš strach? Vzchop se ... vlez do pasti a vylez s ní ...
Pojď půjdeme na společnou cestu.
Vydej se semnou na cestu plnou překonávání a harmonie ... když budeš mít strach ... řekni a já ti poradím nenechám tě ve štychu ... pojď a postav se strachu.
Jsem tvůj průvodce tvá spřízněná duše. Protože všichni jsme sestry a bratři ...a též dítky Božími ... nech se vést a najdeš co hledáš ...

Pod toto se podepisuji: Hakky