Návod: Typy apokalyps

16. května 2011 v 23:51 | Hakky Life |  Apokalypsa
Takže víme už plno návodů, které logicky odvodíme. A teď další věc. Co dělat když bude:
You: Hele nech toho začínám se bát s čím si přišla tentokrát furt mě pálí oči z toho pepřáku ...!
Každá apokalypsa je typická.
Zombie Apokalypsa: Už jsem zde dávala návod co nedělat když nás honí Zombík. Tyto bestie mají jediný plán a ten plán je jasný sežrat vám mozek.
YOU: Kurnik ale já mozek nemám co mi sežerou?
Pak někdy se ve filmech vrhají po vašem mase. Trhají vam nohy a ruce. Navrhuji když jste v pasti mít jednu kulku schovanou.
Démonská Apokalypsa: Znáte Supernatural? Jestli ne doporučuji se kouknout. Je to příběh o dvou bratrech co bojují proti démonům atd. Jednou přišla apokalypsa a ven byly vybpuštěny všechny stvůry.
Radím jedno schovejte se do kostela!
Atomová Apokalypsa: Kurnik to bych nechtěla zažít. Žít v atomovém krytu po celý svůj život. Je to na nic raději bych byla tam venku a nechala se tou bombou rozmetat na kousky.
Většinou přežijou jen hlavy státu a politici. Barack Obama, Václav Klaus, Václav Havel, Jiří Paroubek, Topolánek atd. Na vás obyčejné lidi je málo místa. Zklamání co?
Robotická Apokalypsa: Pokrok nezastavíme a tak si možná jednoho dne stane, že počítače ovládnou náš svět. Samozřejmě že vám dají na výběr být s nimi nebo mrtví. Ty ses rozhodl/a, že budeš proti nim. A tak se přidáš k rebelům jako v TERMINÁTOROVI a nakonec vás zabijou :) Příjemné, že? Ve vašem věku nemáte šanci přežít :)
Mimozemská Apokalypsa: Jednoho dne se to stane určitě. Vím že jsou tady i mezi námi. Ale teď se o této apokalypsa bavit nebudeme ... tu rozepíšu jindy :)
Biologická Apokalypsa: Jedna z Apokalyps která již existuje delší dobu. Už to začalo: Prasečí chřipka, Ptačí chřipka a Mor. Tyto nemoci nás jednou vymytí jako prasata na porážce.

Globální oteplování: Planeta se jenom brání. Nebojte se podle našeho prezidenta Globální oteplování neexistuje :) Take se nemusíte bát těch ozonových děr, které vám dělají rakovinu kůže. Buďte v klidu jednoho dne vás třeba zabijí, ale teď ještě ne :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama