Krvavá Mary

16. května 2011 v 22:35 | Hakky Life |  Tajemno
(Takže za 1 ... je to meje tvorba kopírovat se zdrojem. Za 2. Nikdy nevyslovujte její jméno před zrcadlem tohle není vtip ...)
Kdo je krvavá Mary? To už skoro nikdo neví … je plno různých verzí o tom kdo krvavá Mary je … je asi 50 různých příběhů kdo Krvavá Mary je …
Jeden příběh tvrdí, že krvavá Mary byla čarodějnice. Jiný zase že se jedná o znetvořenou nevěstu. Bloody Mary je zvaná i jinými jmény: Bloody Bones, Hell Mary, Mary Worthington, nebo třeba jenom Mary Jane. Jiné legendy tvrdí, že se jedná o panu Marii … ale to je blbost. Naopak jiné zase že se jedná o Satanovu sestru … což je hezká a velká blbost … ale asi nejvíce je známá v pověstech spojovaných se zrcadlem, temnou místností a opakování jistého zaříkadla.
"Bloody Mary, Bloody Mary, Bloody Mary …" před zrcadlem, ale ja bych to neryskovala. Jiné verze říkají, že jde vyvolat jen v určitý den.
Jiné verze popisují, že musí na zrcadlo kapat voda nebo musíte držet nůž. (Moment ... s tím jsem to ještě nezkoušela xD)

Jiné legendy zase říkají, že Krvavou Mary vyvoláváte, vždy když procházíte kolem zrcadla.Vedle zrcadla prej musíte vyvolávat určité zaklinadlo. Ani říkadla se bohužel neshodují … Je více verzí tady pár vyjmenuji … Bloody Mary (3x za sebou), Věřím v Mary Worth, Bloody Mary mám tvé dítě, nebo motlitbě odříkaní pozpátku.

Přejdeme k věci …
Na koho útočí?: Na lidi kteří mají tajemství o něčí násilné smrti …Když už ji vyvoláte: NEKOUKAT DO ZRCADLA! Pak na vás nemůže … a nevytečou vám oči hrůzou …
Jak tuto ženskou zničit? : Zničíme ji přivoláním do zrcadla před, kterým zemřela, to posléze rozbijeme, aby nemohla zabíjet dál!
 


Komentáře

1 Lenča :P (lenkas.lencas.blog.cz) Lenča :P (lenkas.lencas.blog.cz) | Web | 17. září 2011 v 12:25 | Reagovat

Ahoj maš super članky o Tajemnu,moc mě zaujaly,jen tak dál :)) moc hezky blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama