3. Kapitola: Kachliček je tady dost!

16. května 2011 v 11:29 | Hakky Life |  Příběhy

Nešla jsem pro věštbu to ne. Voldemort určitě nachystal past, jinak bych se odtamtud nedostala. Rychle jsem si stopla mudlu v autě a řekla mu kam jedu. Byla jsem ráda, že mi někdo zastavil.
Otočila jsem se a všimla jsem si Dolohova a Yaxlexe a oddechla si. Ti dva idioti na mě nezaútočí, protože mají nahnáno z Voldemorta.Zabouchla jsem dveře a vydala se k metru. Viděla jsem, jak odjíždí auto a za ním stáli oni ti dva troubové. * Jak říkám užívej si život plnými doušky! * Přivřela jsem oči a rozběhla se dolů.Dolohov sledoval děvče, které zmizelo mezi mudly. "Dělej Yaxley …" rozešel se, rychlím krokem za ní. Plášť mu vlál ve větru, schylovalo se k bouři. Mudlové na ty dva koukali jako na blázny. Yaxley se vydal za Dolohovem. "Myslíš, že nám neutekla?" zeptal se ho tiše a tvrdě. "Nevím Yaxley … je to mrška … schopná všeho…" rozhlédli se. "DANIELO SWONNOVÁ, TY MUDLOVSKÁ ŠMEJDKO VYLEZ!" zařval Dolohov na rovinu.Stála jsem za sloupem a koukala se na odraz ve sklu nějakého mudlovského stánku s novinami. Zatnula jsem zuby a rozhlédla se. *Chtějí si hrát? * koukla jsem se na mudly, kteří na ty dva koukali s otevřenou pusou. *Nikdy se jim nevzdám! * kousek ode mě se roztříštila kachlička bílé barvy. Bylo jich tady docela dost. "Neumíš mířit!" provokovala jsem."Ta holka je tak drzá, že bych ji nejraději zabil!" zasyčel Dolohov a prohrábl si černé vlasy. Yaxleyho drsné rysi se na chvíli změnili. "Jenom se ji dotkneš a zlámu ti prsty …" řekl Dolohovovi a usmál se na něho. "Ta holka je moje … a nikdo ji nic neudělá!" Dolohov si ho prohlédl. "Kurva … Yaxley … co si s ní měl, že se o ni zajímáš?!" Yaxley neodpověděl.Celý rozhovor jsem poslouchala. Položila jsem hlavu na sloup a protočila oči. Bylo to dávno, co jsem se s Yaxleyem potkala. Já jsem špehovala pro Fénixův řád a on zase pro Smrtijedy. Servali jsme se v Přičnalici. Pak udělal něco, co jsem nechápala. Políbil mě. Pomalu jsem si položila ruku na ústa. Další kachlička vybouchla a pár kousků mě osprchnulo.Yaxley se pousmál. "Nemusíš všechno vědět!" řekl mu a šel z druhé strany.
Věděl, že tam Daniela už nebude. Byla chytrá a rychlá, hlavně mrštná mrcha.Trtala jsem chodbou. Ti dva se zakecali tak jsem jim zmizela. Prodírala jsem se mudly. "Uhni …" šprtla jsem do muže který klopýtl a upadl. "Co to vyvádíte!" trtala jsem dál tím na mě ten mudla upozornil. Věděla jsem, že nemám moc času. Musela jsem to uběhnout.Dolohov namákl hůlkou. "Pá holčičko … Mdloby na tebe!" nestačila, uhnou a hodila pěknou tlamu. Zůstala ležet na zemi. Yaxley ji chytil. "Pán zla se bude zlobit … ale opravdu by utekla …nemohli by jsme ji dál sledovat … pan zla to bude muset vymyslet jinak. " vydali se z metra kde panikařili mudlové.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama