1. Kapitola: Mám umřít? Tak rychle prosím!

16. května 2011 v 11:28 | Hakky Life |  Příběhy

Smrtijed se ušklíbl a praštil rukou vedle mě. Koukla jsem se na něho a ušklíbla se. "Chceš něco Yaxley …?" chytl mě za bradu a přitáhl si mě. Zuřil, to jsem věděla nikdy v životě v sídle lorda Voldemorta nebyl tak drzý tvor jako já.

"Tu věštbu!" zasyčel mi do obličeje. Pousmála jsem se a udělala roztomilý obličejík. "Jistě dala bych ti ji, kdybych ji ty idiote, měla!" přiletěla mi další facka, ale na to jsem si už zvykla. Rány od Yaxleye, Dolohova, Averyho, Notta … vůbec nebolely, bylo mi to fuk, že mě mlátí, a k tomu Voldemort zuřil a to hodně. Mohli mě mučit, ale nic jsem neřekla a nikdy neřeknu.Znovu přišel ke mně a usmál se. "Danielo … ty to v té hlavičce máš … jsi vyvolená ne?" ušklíbla jsem se. "Vyvolení je mudlovský pořad troubo!" Yaxley mě nikdy nechápal. Jak jsem mohla být ještě takhle drzá po tom všem.
Já si, ale něco slíbila. "Jak chceš Dany … jak chceš …stačí to říct a tvé utrpení skončí" zasyčel a odešel pryč. Já se přesunula do tmavého rohu místnosti.Pohled na tu dívku byl děsivý. Černé vlasy měla mastné a oči se jí leskly slzami. Pán zla z ní chtěl tu věštbu vymlátit. Yaxley nemohl. Ne, byla jinačí než ostatní holky. Koukl se na ni. "Dany …" povzdychl si Yaxley, když k dívce došel. "Omlouvám se …" řekl a namířil na ni hůlku. Slzy si utřela a zase to byla ta Daniela, kterou znal.
"Crucio" zařval. Zaryla jsem nehty do kamenné podlahy a strhla si asi dva. "Křič Dany … jinak to nepřežiješ! Ječ!" Bolest mě dávala najevo, že jsem živá. Tekly mi slzy. Vše mě bolelo, ale žila jsem. "Ne Yaxley … nepovím to! O Harryho věštbě ani slovo! … Mám umřít?! Tak rychle prosím!" koukla jsem se na něho roztřeseně. Zavrtěl hlavou. "Ty neumřeš teď ne …" bolest byla jako by do mě bodali nože. Ležela jsem na zemi a křičela bolestí.Upadla do mdlob. Pohladil ji po hlavě a nechal na zemi. "Omlouvám se …. Danielo Swonnová!" pomaličku odešel pryč. Jeho myšlenky nikdo neuměl identifikovat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama