Květen 2011

Budoucnost? Nemáme ...

25. května 2011 v 11:24 | Hakky Life |  Ostatní
Budoucnost je ve hvězdách.
Řekněme si to na rovinu. Náš druh nemá budoucnost. Rozhlédněte se kolem sebe a otevřete kurňa oči. Lidé se z nenávisti vraždí, ubližují si, práskají na sebe lži a podlosti. Ne lidský druh nemá budoucnost.
Láska tu pořád je, ale je zastíněná zlobou a hamižností. Kam se poděli gentlemani? Kam se poděla rodičovská láska? Co všechno zmizelo?

Budoucnost je věc, kterou má každý před sebou, ale formuje si ji sám. Připadám vám jako cvok? Moje budoucnost je propojená s minulostí, která je krušná a brutální. Nikdo nezažil věci jako já a nikdo je nezažije, každý jsme jedinečný.

Proto vám přeji rozhodujte se dobře ať pak v budoucnosti nemáte problémy.

Moje budoucnost se vydává více směry, ale jaký si vyberu je již jen a jen na mě … a vaše zase na vás.

Jestli bude válka budu partyzán. Jestli bude konec světa tak mrtvola. Mějte se krásně ... a ... Pod tohle se podepisuji:
"Nosím POSTAPO hadry a jsem na to hrdá …" Hakky

Oblékám se PostApo.

25. května 2011 v 11:13 | Hakky Life |  Apokalypsa
Nenosím hadry jako ostatní holky jsem postrachem ulic a postachem lidí. Ano moje oblečení je tzv. POSTAPO oblečení.

--> Roztrhané kalhoty
--> Černé triko nebo tílko
--> Taška nebo kabela
--> Nůž
--> vždy nějáké věci co by se mohli hodit.

Každý z nás má jiný styl a mě se černá a čedá líbí. Miluji tuto barvu a budu ji propagovat. PA oblečení je výhodné v tom, že je příjemné a hlavně vás zahřeje v chladných nocích. Temné dny, které spestří vaše výbava budou světlejší. Jaký styl oblékání míte vy?Konec světa? Tu ...

22. května 2011 v 13:10 | Hakky Life
6. června 2011 - několikanásobný výskyt čísla 6 v tomto datu podle některých teorií naznačuje ďábla. Ten by měl přijít na zemi už za dva týdny.

8.-9. června. 2011 - toto datum zkázy předpovídá člověk jménem Harry Walther. Ten ho prý dekódal přímo z Bible, kam ho údajně tajně zašifroval Bůh.

21. října. 2011 - prorok, který předpověděl konec světa na nedělní brzké ráno, zmizel. Podle jeho teorie bylo totiž 200 vyvolených 21. května vzato do nebe. Ti, kteří zbyli na zemi, budou muset přihlížet samotnému konci světa, který má přijít za 5 měsíců.

21. prosince. 2012 - zatím nejznámější datum Apokalypsy, vyčtené z mayského kalendáře. Lidé očekávají změny životních podmínek, atmosférický chaos a nefunkční počítače. Jiní se domnívají, že Země se srazí s planetou Nabiru.

Až za 25 let :(

13. dubna 2036 - za 25 let prý do Země narazí asteroid 99942.

Requiem For A Soldier - Band Of Brothers

18. května 2011 v 22:51 | Hakky Life |  Ostatní
Píseň ze známého seriálu "Band of Brothers". Doporučuji se na seriál kouknout. Je to jednoduchý seriál o 10 dílech. Natočeno HBO.

Geocaching

17. května 2011 v 13:26 | Hakky Life |  Ostatní


Baví vás výlety po městě či po okolí? Tak to je Geocaching přesně to co hledáte. Stačí se vyzbrojit GPS, nahrát mapu, vzít si tužku, hračky z kinder vajíčka a můžeme vyrazit.
Co dělat když jsem nováček a chci zkusit geocasing?
Jednoduchá odpověď. Zeptejte se lidí okolo sebe zda nnekeškují a určitě někoho najdete. Můžete začít.
Pracujete nebo studujete ve městě? Je možné, že každý den projdete okolo keše.
Hledání keší má svá pravidla. Jsme ke keším slušní a neničíme je ostatním. Na frekventovaných místech se snažíme keš vytáhnout nenápadně a neukazovat ji mudlům.
Zakládaní keší má také svá ctěná pravidla. Řekneme si tedy pár z nich. Stopadesát metrů od sebe nesmí být kešky, nezakládáme na viditelných místech. Prvně si založte malou keš až potom velkou!
Jaký je rozdál mezi velkou a malou keší? Co je to multikeš.
Ve městech jsou malé keše … tj. krabička od tiktaku je asi 5 cm - 10 cm malá. V okolí města jsou velké krabičky … asi jako svačinovky … :o) Multikeš musíte uhodnout podle nějakého kódu a pak se vám ukáží jiné souřadnice … nebo musíte hádat víc kódů a to vás ke keši zavede.

Více na: Zde

Tiché doufání ... v konec

17. května 2011 v 13:01 | Hakky Life |  Ostatní


Maturita ...

Předpokládám, že bude po roce 2012 a to by mohla přijít ta slibovaná apokalypsa. Sice ta je asi ještě v nedohlednu, ale budu věřit, že se něco stane …
Možná to přišlo dřív … 2011 = Apokalypsa v podobě státních maturit … K smíchu.
Víte někdy si říkám zda je ministr školství zdravý muž … nic proti pane ministře … ale kdybych vám dala státní maturitu asi neprolezete … nebo kdybychom dali státní maturitu jiným politikům prolezli by? Polovina z nich ne …

Nebudu mlčet … vidím na politice mnoho stinných míst … Doufám tedy pro naše dobro že přijde něco co tu maturitu zlikviduje zcela … a my spokojeně budeme žít pod zemí a bát se vylést, protože nahoře zuří válka.

1000 let válek v 5 minutách

17. května 2011 v 10:39 | Hakky Life |  Apokalypsa
Že lidí jsou svině víme už dlouho, ale toto mě opravdu dostalo ... koukněte se na to jak jsme 1000 let bojovali kde se dalo ... kolik lidských životů bylo promařněno? Tyto otázky si odpovezte každý sám.
Klik c. č.

Úvod: Narodila jsem se špatně

16. května 2011 v 23:52 | Hakky Life |  Příběhy
Vítejte v post apokalyptickém světě je to vždy o hubu. Hlavně když se narodíte vůdci odboje a učíte se přesný opak než vaši vrstevníci. Bylo to těžké, protože oni byli takový a já jiná. Každý den jsem se učila střílet ze zbraně a bojovat ručně proti vojákům Státu. Můj den byl těžký a náročný. Zatím co den mých vrstevníků byl od osmi ráno pracovat na směny po šesti hodinách. To byl můj konec. Já nikdy nebudu jako ostatní děti a dospívající.
Mé jméno je Dagmar. Příjmení nemám, ale přezdívka zní Hakky. Jsem jedna z hledaných osobností na černé listině Státu. Mám plno přátel. První je Danny kámoš do nepohody, Princ už mi 4 x zachránil život a plno jiných kamarádů co mi pomáhají.
Bohužel můj život byl zpečetěn už když jsem se narodila do světa vyvrhelů .
Můj vzhled je normální. Jsem holka co má krátké zrzavé vlasy a hnědé oči. Na nose mám brýle protože špatně vidím do dálky. Problém byl s tím, že nevidím hodně daleko. Nebudu vám tu říkat dioptrie.
Stojím proti vojákovi Státu a sleduji ho. Otec mi zase jednoho unesl, ale já už nepotřebuji se učit. Já zabíjet nožem umím.
Roztočila jsem nůž v ruce a pomalu se vydala k vojákovy. Bylo mě ho líto. Neměl totiž šanci se bránit. Podřízla jsem ho a otřela si o něho nůž. Dopadl s prořízlím hrdlem na zem. Překročila jsem ho a šla pomalu pryč.
Nikdy jsem nechtěla být stroj na zabíjení. Opřela jsem hlavu o zeď a sledovala okolí. Otec přišel ke mně. "Budeš dobrý vůdce …" šeptal tiše otec.
Nemluvila jsem s ním. Otočila jsem se od něho a šla k Princi a Dannymu.
"Jdeme nebo to tu nevydržím …" po mrtvém jsem se jednou ohlédla a pak už byl minulost. Můj mozek to z hlavy dostane jako by to vymaže.
Boty křupaly na štěrku jako bych šla ve sněhu. Mířila jsem k městu. K Eko city.
Jít k městu jako hledaný zločinec je největší blbost kterou můžete udělat. Jste rozený zločinec. Jste hnus města. Jste odpad národa. Tak to bylo, je a bude. Když se odlišujete od ostatních jste jen sketa. Mastný flek na vyšetřovatelově botě. Nejste v tomto světě nic.
"Jseš si jistá kam jdeš?"
Princ o mě měl vždy starost, ale dneska jsem na to neměla náladu. Koukla jsem se po něm a usmála se. "Nic horšího se mi nemůže stát než že mě chytne vyšetřovatel."
To byl člověk co měl povolení si z vás udělat klidně i špekáček.
"Dneska má Princ pravdu … neměla bys tam jít …" otočila jsem se na oba dva.
"Jsem dost stará na to abych věděla co mám dělat a co ne …" odsekla jsem a dala si zbraň k pasu a povzdychla si. Ti dva měli pravdu. Narodila jsem se špatně.